DU-ZA MI-HA w nowej odsłonie

Instagram

DU-ZA MI-HA to moja ulubiona sieć śródmiejskich chińczyków (lokale na Widoku, Złotej i Jasnej). Jak dla mnie ich menu mogłoby się składać z jednej pozycji –  zupy Pho z grillowaną wieprzowiną (nr 7 w menu). Nawet ja, która nie przepadam za zupami, tej muszę oddać, co jej – podawany w rzeczywiście dużej misce aromatyczny bulion z posiekaną kolendrą, szczypiorkiem i kiełkami oraz doprawiony świeżą cytryną i czosnkiem, zdecydowanie nie ma sobie równych.

Jednak co roku, gdy nadchodziły zimne dni i ogródek przed MI-HA znikał, pojawiał się problem – lokale na Widoku i Złotej miały tak kiepską wentylację, że po 3 minutach przebywania w środku, całe ubranie przesiąkało charakterystycznym zapachem chińczyka.

Na szczęście z tym koniec! DU-ZA MI-HA na Złotej przeniosła się do lokalu obok, zyskała nowy, ciepły wystrój i… rewelacyjną wentylację! Serdecznie polecam odwiedziny, no i oczywiście „siódemkę” :-)

Wszystkie zawarte w artykule fotografie zostały wykonane aparatem Samsung Galaxy NX, otrzymanym od Samsung Electronics. Co., Ltd