Jak nie Traffic to co?

Instagram

Ostatnio zastanawiałam się, jak jest teraz w dawnym Trafficu, od kiedy powrócił w ręce właścicieli. I jak? Świątecznie. Właśnie odbywa się tam Jarmark Świąteczny w Domu Braci Jabłkowskich.

Jarmark z gatunku „od Sasa do Lasa”, czyli można coś zjeść, znaleźć ładne rękodzieło lub bibelot na prezent dla znajomego, ale także kupić sprzęt narciarski.  Ci, którzy byli przyzwyczajeni do trafficowych klimatycznych regałów z książkami, mogą poczuć się trochę nieswojo, bo pozostało po nich raptem małe stoisko, a całą resztę przestrzeni zajmują obecnie jarmarkowe kramiki. Ucieszą się jednak z kolei wielbiciele regionalnych specjałów – większość rzeczy wygląda naprawdę smakowicie. Ceny oczywiście jarmarkowe, ale to chyba nie dziwi nikogo.

Duże brawa dla organizatora za ustawienie grzanego wina w wejściu do budynku – zapach rozchodzi się na ulicę i nie sposób mu się oprzeć :)

 

Wszystkie zawarte w artykule fotografie zostały wykonane aparatem Samsung Galaxy NX, otrzymanym od Samsung Electronics. Co., Ltd