Wiosenne popołudnie w Łazienkach

Instagram

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że już wiosna :-) Dla tych, którzy mają taką możliwość, gorąco polecam spacer po Łazienkach Królewskich w tygodniu – w szczególności w godzinach pracy.

Ja wybrałam się w piątek wczesnym popołudniem i byłam zachwycona – słońce grzeje, ptaszki śpiewają. Idealny czas, żeby usiąść na ławeczce w amfiteatrze i z kimś porozmawiać, poczytać książkę lub nawet popracować – kolejność oczywiście nieprzypadkowa ;-)

A jeśli już mowa o czytaniu książek. Ciągle nie mogę przestać się dziwić, jak odkąd zaczęłam współpracować z Samsungiem i zostałam wyposażona w ich tableta (Tab 3), szybko przestawiłam się na czytanie książek właśnie na nim. Dziwię się, bo primo uwielbiam szelest kartek i zapach świeżego druku, a także możliwość zaginania rogów książki (wiem, że niektórych w tym momencie przechodzą dreszcze po plecach), a secundo Tab to nie Kindle. Jednak kwestia dobrych ustawień jasności ekranu i po prostu bajka, także w pełni szczerze polecam. A jeśli nabędę kiedyś Kindla to przeprowadzę crash test :)