Miło Cię widzieć

Instagram

 „Miło Cię widzieć’, chociażby wybiórczo.

Tydzień temu, podczas Wianków 2014, równo o północy, przy akompaniamencie sztucznych ogni i zbiorowym odliczaniu tłumu, rozbłysł nowy neon Warszawy – „Miło Cię widzieć” na Moście Gdańskim. Praca wygrała konkurs organizowany przez Muzeum Neonów i RWE na neon dla Warszawy (pokonując, m.in. kontrowersyjny neon słoików).

Na Wiankach byłam, ale neonu na własne oczy nie widziałam, więc wybrałam się w zeszły czwartek (kilka dni po uruchomieniu neonu) na małą wycieczkę krajoznawczą z aparatem. Przychodzę nad Wisłę a tam co? „..i..o cię ..idzieć”. Myślę: „Może chwilowa awaria?”, więc czekam chwilę, ale nadal ..i..o mnie ..idzieć.

Daleko mi do hejterstwa, ale pomyślałam #takasytuacja, to się podzielę z Wami :) To tyle, no more comments, może poza tym, że będę musiała się, kurczę, kolejny raz wybrać, żeby mieć pełną wersję neonu do archiwum ;-)

SAM_0685

SAM_0703

 

SAM_0726

Dla tych, których ominął wspomniany wcześniej pokaz fajerwerków podczas Wianków, króciutki (wysoce poglądowy) filmik z wydarzenia:

Wszystkie zawarte w artykule fotografie zostały wykonane aparatem Samsung NX30, otrzymanym od Samsung Electronics. Co., Ltd